, קליפ בת מצווה, קליפ בר מצווה, שיר בהפתעה, שיר במתנה, הקלטת שיר, אולפן הקלטות שיר בעצמך

  טל. 051-582-8451 / 077-336-0448


 


חפש

קליפ מהחברים לחתן ולכלה

קליפ מ-ה-מ-ם על המנגינה של ה"גנגנאם סטייל", קליפ שלוקח את האירוע למקום אחר. אז למה דווקא קליפ לחתונה?

כידוע לכם, אנו נמצאים בשנות האלפיים, בהן אנשים משתדלים, ככל האפשר, לתעד ולתייג אירועים מרגשים ומשמחים על מנת שניתן יהיה לצפות בהם גם לאחר האירוע. 

על כן, לפני כ 14 שנים הגה מנכ"ל אולפני שיר, רובי ראובני, שיטה חדשנית ליצור מזכרת בלתי נשכחת מאירוע חשוב ומיוחד, כיום הולדת, בר או בת מצווה, אירועי חברה – ו... כן כן, גם חתונה! מחקר מעמיק שנים בנושא המחיש כי קליפ בהפתעה לחתונה הינו בעל האפקט המשמעותי ביותר.

הסיבה הראשונה לכך היא כמובן הפתעת הזוג הנישא ביום חתונתם! נוכחות באירועים של היום נמדדת בכמות המחשבה, היצירתיות, הנכונות להפתיע את הזוג נוכח היכרות קודמת אתם, ויצירת רגע מרגש לקהל המוזמנים ולחוגגים עצמם, כזה שלא יישכח ויעשה את האירוע. זהו האפקט המדויק שיוצר קליפ לחתונה מעין זה.

הזוג המתרגש זוכר את הקליפ ואת תגובות הנוכחים, ומייד לאחר האירוע ניגש למלאכת הצפייה שוב ושוב ושוב ושוב, לעיתים אף יותר מסרט החתונה עצמו, רק כדי לקלוט את כל הרגעים היפים והמיוחדים בזמן העריכה. 

כך יוצא שכל צוות האולפנים שלוקח חלק בהפקת הקליפ (מנהל מוזיקלי, צלם מביים, עורך, אדמיניסטרציה, תמלילן, מחלקת שירות לקוחות, צלם, עורך וידאו) יחד איתכם - המשתתפים בקליפ עצמו- פועלים לעבר מטרה אחת, כשהתוצאה היא חוויה יחודית לכל המשתתפים, שהיא עוצמתית לא פחות מהחוויה של הזוג שיופתע בחתונה מהקליפ שהפקתם לו.

על גיבוש של 2 המשפחות חשבתם? 

קליפ מעין זה, מסייע לגבש את המשפחה ולעיתים גם את משפחת בן הזוג הנישא - לפעילות אחת משותפת עם חוויות כיפיות ועוצמתיות, דבר שמעצים את תחושת הגיבוש עוד לפני החתונה ומסייע על הזוג הנישא לאחד ולגבש את המשפחות החדשות.

את תחושת האיחוד והגיבוש קולטים כבר מיום ההפקה המשותף בהם חברי משפחה מוקלטים ומוסרטים זה לצד זה, מחייכים ומאושרים, לוקחים חלק במשימות משותפות ומעצימים אחד את השני.

לעתים רבות אנו מקבלים, לאחר האירוע כמובן, תגובות כמו "המשפחה שלו ממש לא הסתדרה עם שלי ומיד אחרי הפקת הקליפ כאילו הכול נעלם", או "מה עשיתם למשפחות שלנו? אפילו במסיבת האירוסין לא היינו כאלה קרובים". 

על כן, מעבר לתוצר הסופי האיכותי שמקבלת כל משפחה, לקליפ ערך אמוציונלי רגשי רב ערך, והוא ערוץ לתחילת משפחתיות משותפת ומהנה יחד.

עכשיו שאלה - בכנות: 
כמה מכם באמת שרדו עד לסיום סרט החתונה? כמה פעמים יצא לכם לצפות בסרט החתונה של עצמכם? כמה פעמים יצא לכם לדבר על סרט החתונה שלכם? מחקר רב שנים של אלפי משובים מאנשים שהפיקו קליפ בהפתעה לחתונה אצלנו באולפנים ממחיש כי הפקה מקורית ויצירתית של קליפים, המשודרים במהלך החתונה, המפתיעים את הקהל והנישאים, קצרים וממצים באורכם, לא מסרבלים, ערוכים היטב ומרגשים בתוכנם, הופכים אירוע חתונה סטנדרטי ורגיל ל"ה" אירוע של החיים! כזה שידברו עליו חודשים אחרי.

אנשים מהקהל ממש מבקשים קישור לקליפ שנערך, שואבים ממנו רעיונות לאירועים שלהם, ולא משנה מה עוד הוצג בחתונה, זה מה שבעיקר הם זוכרים. המילים המיוחדות שכתבה המשפחה (בעזרתנו) על הנישאים, השיר שנבחר, ההפקה, העריכה והכתוביות, והקטע המיוחד ביותר של האירוע: הפספוסים בסיום הקליפ! 

אולפני שיר בעצמך מפיקים ל כ ל המשתתפים בקליפ, קליפ נוסף של פספוסים ומאחורי הקלעים, שם יש את כל הקטעים המצחיקים, המיוחדים, המרגשים, הברכות והאיחולים, המוח היוצר שמאחורי ההפקה, וכל מה שרק תרצו לדעת על הפקת הקליפ!

אז מה קורה שנים קדימה בשולחנות החג ובסלונים שלכם? דיווחתם לנו כי צפייה בקליפ בהפתעה לחתונה - האירוע המרגש של החיים - זמן רב לאחריו יוצרת התרגשות מחודשת כאילו נמצאים באירוע עצמו. מדובר בחוויה המשפרת, בנקודת זמן חדשה, את גיבוש המשפחה ומעשירה את השיח על החוויה המשותפת שהתקיימה באולפנים. קרובי המשפחה כולם מתוזכרים פעם נוספת מה ריגש או העצים את חווית השמחה שלהם – ומיד עולה הרעיון לקליפ הבא

אילו שירותים נלווים להפקת הקליפ לחתונת יקיריכם?

מחלקת התמלול וכתיבת מילים מקוריות ומרגשות למנגינה קיימת ומוכרת

גילינו כי רובכם הגדול מעדיף לכתוב שיר אישי על הנישאים, שיכיל אלמנטים מהחיים האישיים של השניים כזוג, או עובדות חשובות ומהותיות על כל אחד מהם, זאת כדי לרגש באמת את הזוג הנישא. על מנת למנוע סכנה שכתיבת שיר בבית לא תתאים למנגינה / קצב, כדי שלא ייצא שרק התכונות של המשפחה שלה בפנים ולא שלו וכדי לקבל מוצר מוגמר שהוא שיר יפה ומרגש שישירו עוד שנים קדימה, צוות אולפני שיר בעצמך מאפשר לכם לרכוש שירות מקצועי ב א ח ר י ו ת של תמלילן שהוא פשוט חרוז מהלך. 

התמלילן יקבל מכם את שאלון הפרטים המלא, בהתאם לאירוע (ופה שימו לב חברים ומשפחה, רצוי לברר מול שני הצדדים מה בדיוק הנתונים שחובה להכניס בשיר), התמלילן יעבד את המידע שניתן לו, יבחן את השיר המבוקש שלצליליו יכתוב את השיר המחודש והמקורי לצלילי המנגינה שבחרתם, לאחר מכן תקבלו ישירות אל כתובת הדוא"ל שלכם את השיר המוגמר פלוס קובץ קולי לפיו התמלילן מנחה אתכם במדויק כיצד לשיר את השיר המוכן! כן כן! אין מקום לטעויות! 

צוות האולפנים ידאג לשלוח לכם את קובץ השיר וקובץ השירה זמן מספיק לפני ההקלטה על מנת שתוכלו לשלוח לכל חברי הקבוצה המקליטה ולהגיע לחוויית הפקת הקליפ כמה שיותר מוכנים! והתוצאות? כמו שכתובות למעלה! חוויה לאורך כל תהליך ההפקה וההקרנה.

כתוביות לקליפ אשר מכילות את התוכן שאתם שרים, רץ בקצב השירה שלכם 

לעיתים, מרוב ההתרגשות ביום הפקת הקליפ, לא תמיד מצליחים להבין כל מה שאתם שרים. להזכירכם, כתיבת שיר עם מילים מקוריות, הוא היצירה שלכם ורובכם מעדיף להוסיף לקליפ כתוביות על מנת שהאורחים והזוג הנישא לא יצטרכו לנחש מה בדיוק אמרתם ולמה התכוונתם. 

ההנאה באירוע – עליכם! 

עבודת הנמלים שבהפקת כתוביות בקצב השירה שלכם – עלינו. 

כתוביות מעשירות את האושר, תחושת שביעות הרצון והצחוק של הנישאים, ומאפשרת להם חתונה חווייתית מסוג כזה שלא שוכחים!

הוספת קטעי וידאו אישיים של כאלה שלא הצליחו להגיע ליום ההפקה 

ארגנתם את כל המשפחה ורק הקרובים מארה"ב לא הצליחו להגיע בזמן? לא נורא בכלל! 

מחלקת העריכה המתקדמת של אולפני שיר בעצמך תדאג לשילוב קטעי וידאו של היקרים, כולל תנחה אותם בשלט רחוק בדיוק איזה קטע להפיק על מנת שניתן יהיה לשזור אותו בקליפ ולהעצים את תחושת הריגוש של זוג הנישאים, של קהל הנוכחים ושלכם!

הוספת תמונות לקליפ – חינם! 

רוצים להוסיף תמונות לקליפ, בטוב טעם, אשר ישקפו שורות מהשיר שאתם שרים? נשמח להוסיף לכם את התמונות אם תגיעו אתן מראש ליום ההפקה, כאשר מראש נאמר כי לא נכביד על הקליפ בתמונות רבות מידי כדי לא להפוך אותו למצגת ולהפחית מחוויית הצפייה.

ועוד ועוד ועוד.... כל מה שרק חלמתם עליו ועד היום לא העזתם לשאול – קיים בקליפים שאנו עורכים ומביימים במיוחד לאירוע שלכם. 

נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור להעצים את שמחת החתונה של יקיריכם בכל עת.

רוצה גם קליפ כזה לחתונה שתהיה בקרוב ?
יש למלא את הפרטים כאן וניצור קשר !

 שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'קליפ מהחברים לחתן ולכלה שתף עם החברים בטוויטר את 'קליפ מהחברים לחתן ולכלה