, קליפ בת מצווה, קליפ בר מצווה, שיר בהפתעה, שיר במתנה, הקלטת שיר, אולפן הקלטות שיר בעצמך

  טל. 051-582-8451 / 077-336-0448


 


חפש

כתיבת שירים 

כותב למגירה ? מעוניין לשלוח את שיריך לזמרים ?

 לחץ כאן.


רוצה לרגש אהוב או אהובה? או אולי בן משפחה?


מלא את הפרטים, לחץ "אני מעוניין.שלח כעת!" ואנו נחזור אליך וניתן לך מס' רעיונות לכתיבת שיר מקורי.

 

שיר עם מילים מקוריות על בסיס שיר קיים או שיר חדש הם דרך נפלאה לרגש ולגרום אושר רב ליקירי ליבך!

מעצם קיומו שאף האדם למצוא דרך לעשות טוב לאנשים היקרים לו. בימי הביניים נהגו המחזרים לכתוב שיר ולשיר אותו כסרנדה מתחת לחלון אהובתם. עם השנים, הטכנולוגיה התפתחה אולם הדברים הבסיסיים לא השתנו הרבה. כתיבת שירים היתה ונשארה אחת מהדרכים הטובות ביותר ליצור תגובה רגשית אצל מי שמקבל/ת את השיר. 


העניין הוא שלכתוב שיר זה לא כמו לכתוב מכתב או לכתוב תכנת מחשב. כדי להיות מסוגל לרגש באמת, נדרשת מיומנות אמיתית בכתיבת שירים. על אחת כמה וכמה לכתוב שיר על מנגינה קיימת. כאן כבר נדרשות מיומנויות נוספות כמו שמיעה מוזיקלית, יכולת חריזה מעולה ועוד כמה טכניקות של כתיבה.


שוק האירועים כיום כבר לא יכול להתעלם מכך שבכל אירוע שני מושמע שיר שנכתבו לו מילים מקוריות, או מוקרן קליפ שמכיל שיר מקורי. כחלק ממדיניות "להיות עם היד על הדופק" של אולפני שיר בעצמך, שמנו לנו כמטרה להיות מסוגלים לספק כל שיר בכל זמן (אפילו בהתראה של 24 שעות), על כל מנגינה שהלקוח יבחר, וברמה ובאיכות מעולה כמובן.


תהליך כתיבת שיר לאירוע

התהליך של כתיבת שיר לאירוע הינו פשוט מיסודו. ראשית כל, אנו שולחים ללקוח שאלון שבו יש סדרת שאלות רלוונטיות לנושא שעליו יכתב השיר. הרי זה בלתי אפשרי לכתוב שיר בלי לדעת על מה יהיה השיר... לדוגמא - אחת מהשאלות מבקשת שתספרו לנו על הרגל מסויים שיש לחתן השמחה. שאלה אחרת מבקשת מידע על משהו מצחיק או משעשע שקרה לחתן השמחה בחייו. אם מדובר בשיר בהפתעה לחתונה - נרצה מן הסתם לדעת היכן הכירו בני הזוג, וכד'. 


כל שאלה ושאלה תשמש את צוות הכותבים והתמלילנים שלנו בכתיבת השיר המקורי. המטרה היא כמובן להכניס כמה שיותר מהמידע הרלוונטי בשיר שיכתב מראש ויוקרן באירוע. 


לאחר שנקבל את השאלון המלא מכם, שיכלול גם את שם השיר המקורי, כלומר ה"מנגינה" שבחרתם שעליה נכתוב את המילים לשיר, נתחיל במלאכת הכתיבה. נכניס את המידע הרלוונטי בבתים ובפזמונים של השיר, נתעלם ממידע לא רלוונטי, ונכתוב לכם את השיר בצורה האידיאלית והמרגשת ביותר שאפשר. 


לאחר סיום כתיבת השיר, נבצע הקלטה לדוגמא כדי שאפשר יהיה לשמוע את הגיית המילים מול הטקסט של השיר ולהתאמן לקראת ההקלטה של השיר בעצמכם.


הביקוש לכתיבת שירים לאירועים הוא גדול. מיום היווסדנו, אנו מקבלים ללא הרף פניות מאנשים שונים שרוצים שנכתוב להם שיר. כתבנו שירים כמעט לכל נושא ואירוע שאתם יכולים לדמיין לעצמכם. לבר מצווה, חתונה, יום הולדת, חבר לחברה, לבת מצווש... אפילו היה לנו עם לקוח שהתגרש ורצה שנכתוב שיר לאישתו שסוף סוף נתנה לו גט... לכו תבינו את הבן אדם...

 

נמאס לך לכתוב למגירה? רוצה לפתח קריירה של כותב שירים לזמרים? לחץ כאן 


רוצה כתיבת שיר מקורי?


מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין.שלח כעת!" ואנו נחזור אליך.

 

 באמת שאי אפשר לתאר את כמות התגובות שקיבלנו עד כה על כתיבת שירים לאירועים שסיפקנו לאנשים במדינת ישראל. זה מחמם את הלב לקבל כל כך הרבה תקשורות ותגובות מאנשים מכל קצוות הארץ, מכל הגילאים. מסתבר שאנשים במדינה שלנו אוהבים לשיר, ואוהבים להקדיש שירים, אבל לא פחות מזה- אוהבים להקדיש שירים שנכתבו עם מילים מקוריות על יקיריהם. מה שמפתיע הוא שדווקא לבצע הלחנת שירים יש פחות ביקוש מאשר כתיבת שיר מקורי עם מילים מקוריות לחלוטין. זה מראה שאנשים אוהבים לקבל שיר שהמנגינה שלו מוכרת להם.  


היתה לנו פעם לדוגמא מישהי שרצתה להפתיע את בעלה ליום הולדתו ה 50. היא סיפרה לנו שבעלה הוא מסוג האנשים שיש להם כבר הכל ומאוד קשה להפתיע אותם עם מתנת יום הולדת. ואז אותה האישה פשוט חיפשה כתיבת שירים בגוגל ומצאה אותנו. בהתחלה היא היתה סקפטית ושאלה "איך תוכלו לכתוב שיר על בעלי שממש יתאר אותו, הרי אתם בכלל לא מכירים אותו?!" הרגענו אותה ואמרנו לה שזה בסדר. יש לנו דרך לכתיבת שיר אישי שנוסתה בהצלחה מול אלפי לקוחות מרוצים, וגם הסברנו לה מה הדרך: בשלב ראשון נשלח לה שאלון שהיא תמלא בכל מיני שאלות שקשורות לבעלה. הבנו שבעלה מארגן מסיבות וחולה על כדורעף, וכמובן עוד המון פרטים מעניינים שקיבלנו ממנה, ואז התחלנו בכתיבת השיר (תוכלו אגב לראות את השיר וגם לצפות בקליפ אם תלחצו כאן). התוצאה היתה כתיבת שיר מקורי מרגש במיוחד, שנכתב על הלחן של שיר הגלשן (דני סנדרסון). כשהיא קיבלה את השיר שכתבתנו היא התרגשה ואמרה לנו "כל הכבוד! לא חשבתי שתצליחו לבצע כתיבת שיר מתאים כל כך על רוברט בעלי! זה ממש כאי הכרתם אותו אישית!". 


שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'כתיבת שירים שתף עם החברים בטוויטר את 'כתיבת שירים