, קליפ בת מצווה, קליפ בר מצווה, שיר בהפתעה, שיר במתנה, הקלטת שיר, אולפן הקלטות שיר בעצמך

  טל. 051-582-8451 / 077-336-0448


 


חפש

קליפ לבת מצווה בהפתעה מהמשפחה המורחבת  

 קליפ לבת מצווה בהפתעה מהמשפחה המורחבת

קליפ לבת מצווה בהפתעה מהמשפחה המורחבת  

אולפני שיר בעצמך לוקחים חלק פעיל בבת מצווש או בבר המצווה של יקיריכם.


כן כן קראתם היטב! היום אפילו הדודים, חברות או חברים לכיתה וקרובים אחרים מארגנים קליפ בהפתעה לבר או בת המצווה - והקליפ כולו חוויה מאוד כיפית ומגבשת! 


בקליפ לבר או בת מצווה כל המשפחה או החברים יכולים לככב ולקחת חלק פעיל בהקרנת הבכורה באירוע השמחה!


קליפ לבר או בת מצווה גם פותח פתח לבניית הביטחון העצמי של ילדיכם, תוך שיאפשר לו להתבטא כפי שהיה רוצה שיראו אותו, להציגו לאחר הפקה קולית ועריכה מתקדמת כזמר או זמרת אמיתיים, וכמו שאומרים "לדפוק" הופעה שלא תישכח גם שנים לאחר מכן! 


רק היום שמענו מחייל קרבי שהתגייס ומבקש להפיק קליפ לחתונה של אחותו שעד עכשיו זוכרים לו בחבר'ה את קליפ בר המצווה שלו – כיף לשמוע שמקרינים את הקליפ שהפקנו באהבה על מסכי הטלוויזיה והסמארטפונים שלכם – ונזכרים ברגעים יפים של אושר.


אפקט ההפתעה בבת מצווש או בר המצווה של ילדיכם - כהורים או חברי המשפחה המדהימים שאתם, אנו בטוחים שתרצו ליצור עבור ילדיכם חוויה בלתי נשכחת של אירוע, כזו שיהיה מדהים להסתכל עליה לאחר מכן, שתעלה את רף איכות האירועים בכיתה, ושתשים את ילדיכם במקום גבוה, גם מבחינה אישית, גם מבחינה חברתית וגם תעצים אותו הלאה.


אולפני הקלטות שיר בעצמך מצאו את הנוסחה המושלמת בכדי להעניק לילדיכם את "ה"קטע של החיים שלו! היכונו היכונו, כי זה ילווה אתכם שנים קדימה!


אז איך זה עובד בפועל?


בשלב הראשון מחליטים איזה סוג של קליפ מעוניינים להזמין: קליפ בהפתעה או קליפ בכיכוב חתן או כלת השמחה. 


כאן המקום לקחת בחשבון מה חתן או כלת השמחה ירצו שיעשה להם את האירוע ומה התוצר הסופי הרצוי ביותר. יישאלו ששאלות כמו:


  • האם יש לגבש את המשפחה ולהירתם למען הפתעת חתן או כלת השמחה? 
  • האם יש לשפר את ביטחונו האישי של הילד או הילדה מול חבריו לכיתה? 
  • האם מדובר בקליפ שיסייע לילדיכם להתבטא ולהפגין את הביטחון העצמי שלו?
התשובות אצלכם, ואנו נשמח שתחלקו אותן אתנו בשלב זה.  


אם הלכתם על קליפ בביצוע המשפחה או החברים בהפתעה לחתן או  כלת השמחה, מבצעים חלוקת תפקידים בין בני המשפחה או החברים.


לדוגמא - אבא יכול להיות על הגיטרה, אימא על הקלידים, האח הקטן על התופים, האחות על האורגנית וכד', אפשר להכין חולצות מיוחדות או שלטים, ולהחליט על כל תסריט שעולה לכם בראש כדי לרגש את חתן או כלת השמחה  – אתם תדמיינו ואנו נפיק!

 

במיוחד עבור התוספות המרגשות, הכנו לכם אתרי צילום סמוכים לאולפן המיועדים להגשמת רצונותיכם. אתרי הצילום מצטלמים מעולה, ובליוויכם – תהא זו חוויה שלא תישכח! 


לא למפיקי הקליפ ולא לצופים בו.


אם הלכתם על קליפ בביצוע חתן או כלת השמחה, פה נהפוך את הילד שלכם למסמר האירוע, הכיתה והבית! 


הילד או הילדה שלכם מעוניינים לתכנן גם ריקוד ולבצע אותו במסגרת הקליפ? מתחשק לבנכם או בתכם לשלב את חיית המחמד הביתית כחלק מהקליפ? בא לבנכם או בתכם לצאת מרכב יוקרה או להיראות בסצנות נוספות מלבד האולפן! Say no more! 


אנו נרתמים למימוש מלא של חתן או כלת השמחה והופכים את משאלות הלב שלכם למציאות קיימת!


בחירת השיר


מבחינת השיר עצמו – לרשותנו עומד מאגר עצום שבו אלפי שירים במגוון שפות, וזאת במיוחד לבחירתכם. תוכלו להיעזר בצוות האולפנים על מנת לקבל המלצות בדבר שירים המתאימים לשירה בקבוצה / יחידים / דואט ועוד. 


צוות האולפנים מכיל מחלקת תמלול מקצועית שתפיק עבורכם שיר במנגינה מוכרת עם מילים מקוריות על חתן או כלת השמחה, הוא או היא יוכלו לשיר בעצמם או שאתם תשירו ותפתיעו!


כבר באולפן יקבל אתכם מנהל מוזיקלי מקצועי, שישמע את קולות הקבוצה כולה (כן כן! אחד אחת...) ויסייע בביצוע חלוקה מתאימה של השרים, על מנת שכולם יזכו להישמע על סט ההקלטות. 


המנהל המוזיקלי יבצע עריכה מתקדמת ותיקון זיופים על מנת להוציא אתכם מושלם!


לאחר בחירה והפקת השיר מתכוננים ליום ההקלטות והצילומים באולפן, שריינו לכם מראש בין שעתיים לשלוש, והתכוננו לחוויה שלא תשכחו גם שנים לאחר מכן. 

 

חזרה


כפי שצוין למעלה, שתגיעו לאולפן נעשה תחילה חזרה קצרה לפני ההקלטות - כשהמנהל מוזיקלי עם מומחיות להקלטה עם בנות מצווה וברי מצווה יעזור לכם להיות בקצב ובמנגינה הנכונה לפי הפלייבק, ויתאים את הסולם הקולי של הפלייבק הנבחר לקולותיכם.


לאחר שהמנהל המוזיקלי יהיה משוכנע שחתן או כלת בת המצווה או המשפחות או החברים מוכנים להקלטה, נתחיל בהפקה!


הקלטה


ואז נתחיל בהקלטות, שלב אחר שלב, תוך שהמנהל המוסיקלי ישתמש בתוכנות ופונקציות מתקדמות ביותר על מנת להוציא את ילדיכם / ילדתכם המשפחה או החברים - כוכבים! 


אם משהו לא יצא לך טוב - כמובן שנתקן עד שהכול יהיה מדהים ומושלם ותתרגשו כבר מהחוויה באולפנים =)

 

זאת חוויה מיוחדת במינה - ממש כמו לונה פארק של סרטים, ומומלץ לתעד כל רגע! 

 

צילומים


לאחר שנסיים עם הקלטת השיר, נדליק את התאורה המיוחדת והמקצועית ונעבור לשלב צילומי הוידאו. בשלב זה יצטרף לצוות ההפקה צלם שיביים אתכם חתן או כלת השמחה משפחה או חברים, בהתאם לקונספט שביקשתם עבור הקליפ, ויוודא שיש מספיק שוטים (זוויות צילום וסצנות) ושהקליפ ייצא מגוון ומרגש בדיוק כפי שהזמנתם אותו!

 

נצלם תחילה בתוך האולפן, תוך שאנו מאפשרים לכם להשתמש במגוון מציוד האולפן, פאות, כובעים, כלי נגינה, איפור, משקפיים מיוחדים ועוד! ואם תרצו להוסיף פריט או יותר, הזכות היא לחלוטין שלכם!


לאחר מכן נצא לצלם צילומי חוץ במגוון אתרים מדהימים ומיוחדים, הסמוכים למתחם האולפנים  ונדאג לממש את כל הפנטזיות שלכם אחת אחת! 


בסיום ההפקה תוכלו להביא תמונות של חתן / כלת השמחה מהבוק, החיים, טיולים ובכלל ונשלב אותן במקצועיות בקליפ שהפקתם וניצור עבורכם רגעים קסומים ששווה להחזיר אחורנית ולהביט עליהם שוב ושוב!


עוד באולפנים תקבלו מהמנהל המוסיקלי מעטפה שמכינה אתכם להקרנה באירוע הגדול, עם כל הדגשים הנדרשים! מה שחשבתם ותכננתם מראש ומה שלא עלה בדעתכם לתכנן =)

 

קליפ בת מצווה מוכן להקרנה


את הקליפ המוגמר תקבלו בשני עותקי DVD אחרי עריכה, מוכן להקרנה בלתי נשכחת באירוע וגם לדואר האלקטרוני שלכם (שיהיה עוד גיבוי).  

 

הידעת? 

הפקת קליפ בת מצווה בהשתתפות בני המשפחה מגבשת את התא המשפחתי ומפחיתה מריבות במשפחה. 


הפקת קליפ בהשתתפות החברים הטובים או חברי הכיתה מגבשת את ילדיכם בסביבת הלימודים ומשפרת את הביטחון העצמי שלו מול האחרים. 


הפקת קליפ בכיכוב ילדיכם משפרת את הביטחון העצמי שלו ואת יכולת ההתבטאות שלו, פלאים, ומאפשרת לו לבטא את יכולותיו וכישרונותיו, מה שלא מעיז לעשות ביום יום.


קליפ מסוג זה הוא קליפ המוקרן גם באירועי חברה של בית הספר לאחר האירוע עצמו ומרגש את כל המשתתפים גם שנים לאחר מכן!

 

רוצה קליפ משפחתי מרגש?

מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין.שלח כעת!"
ואנו נחזור אליך
 

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'קליפ בת מצווה בהפתעה מהמשפחה המורחבת שתף עם החברים בטוויטר את 'קליפ בת מצווה בהפתעה מהמשפחה המורחבת