, קליפ בת מצווה, קליפ בר מצווה, שיר בהפתעה, שיר במתנה, הקלטת שיר, אולפן הקלטות שיר בעצמך

  טל. 051-582-8451 / 077-336-0448


 


חפש

קליפ ליום הולדת 

 קליפ יום הולדת 50 לאבא רוברט מהמשפחה המורחבת
 הירשמו וקבלו הטבה יחודית!

אמא חוגגת 60? יש יום הולדת 70 לסבא?  רוצים להפתיע במשהו מקורי שלא יגזול מכם הרבה זמן?

שיר עם קליפ בהפתעה ליום הולדת יעשה את העבודה בענק! 


כשמפיקים שיר עם קליפ ליום הולדת בדרך כלל המטרה תהיה לרגש את חתן השמחה במשהו מקורי, משהו שטרם קיבל בחייו. זה גם מתאים לכל מי שחושש מאירוע משעמם או בנאלי. העיקרון המנחה כאן הוא שככל שיהיו בסרטון יותר משתתפים שיקרים לליבו של חן השמחה, כך הוא יתרגש יותר. לכן בקליפ שעושים ליום הולדת עשור, מומלץ לגייס כמה שיותר בני משפחה, קרובים, מכרים , חברים ואפילו כלבים. זה מעצים את תחושת החוויה הן של משתתפי הקליפ וכמובן של מקבל הקליפ.


דווקא היום יותר מתמיד, כשאנשים עובדים שעות רבות ביממה ולא תמיד נשאר להם זמן להקדיש ליקיריהם, גדלה החשיבות של ההוקרה בימי הולדת עשור במתנה מפתיעה ומקורית מעין זאת. 


כשמשלבים את בני המשפחה המורחבת כניצבים בקליפ, יוצרים מעין להקה כאשר סבתא יכולה לדוגמא להפוך לנגנית דרבוקה, דני האחיין הקטן והשובב על התופים, האחות סיגלית על הגיטרה חשמלית , אבא ואמא על הקלידים וכד', וכך יוצרים חוויה מיוחדת במינה. 


אם יש לכם תמונות תוכלו להביא לנו ונשלב אותם בקליפ. נשזור אותם במומחיות ובטעם טוב בתוך הסרטון. זה מוסיף המון, כיון שלעיתים מילה ותמונה יחד מדברים על סבא משה שאוהב לטייל בחו"ל, ואז פתאום נשלב תמונה שלו כשהוא בטיול בשוויץ באיזור הררי מושלג וקסום, והתמונה תמחיש עוד יותר את הרגש שנרצה להעביר בסרטון.


קליפ בכיכוב הנכדים 

 קליפ יום הולדת 70 באולפן ובחוץ, לסבא משה מהנכדים

לעיתים זה מאוד מתאים להפיק שיר עם קליפ שבו משתתפים הנכדים בלבד. זה מתאים בעיקר לימי הולדת 70 שחוגגים לסבא או לסבתא, ואז כל הנכדים מגדול עד קטן משתתפים בקליפ וזה חמוד ומתוק בצורה שקשה לתאר. אנו יודעים לבצע חלוקת תפקידים גם לפעוטות בגיל 4 או 5. מספיק שנצליח להקליט את הפעוט אומר "מזל טוב סבא", כדי שלאחר מכן נקח את המשפט, נערוך אותו באולפן ונשלב אותו בטקסט של השיר עם הקליפ כדי שסבא יתמוגג בצורה שקשה לתאר. וכמובן שגם אתם ההורים תקבלו פה מזכרת לכל החיים. לא בכל יום אתם זוכים לראות את ילדכם בן ה 4 משחק בסרטון עם בימוי מקצועי, שר, רוקד, מנגן על תופים או מחזיק גיטרה כאילו היה כוכב רוק אמיתי... זה מתוק בצורה שקשה לתאר.


איך עובד תהליך ההפקה

  1. יוצרים איתנו קשר (ראו טופס בתחתית הדף)

  2. בוחרים מתוך מאגר הפלייבקים העצום שלנו את המנגינה המתאימה לכתיבת המילים. לדוגמא, קבוצת חברים שעשו הפתעה ליום ההולדת של אחד מהחבר'ה בחרו בשיר "אהבה בסוף הקיץ" של צביקה פיק שישמש בסיס לקליפ.

  3. מקבלים מאיתנו שאלון על חתן השמחה, ממלאים ושולחים לנו חזרה באימייל חוזר. לפי התשובות שרשמתם בשאלון נדע איך לכתוב לכם את המילים על הלחן שהזמנתם.

  4. מקבלים מאיתנו את מילות השיר המקורי שכתבנו לכם. לדוגמא- אם האדם שלו אתם חוגגים יום הולדת אוהב לשחק כדורגל, אז המילים במשפט הראשון בשיר הנ"ל, במקום "זה היה בסוף הקיץ" הם יהיו "הוא חולה על כדורגל.."

  5. אחרי שתתאמנו היטב תגיעו לאולפנים שלנו ושם נתחיל בתחנה הראשונה - חזרה על השיר. 
  6. לאחר שנבצע יחד איתכם חלוקת תפקידים נעבור לתחנה השניה- הקלטת השיר.

  7. לאחר שנסיים את ההקלטה- נבצע עריכה ותיקוני זיופים (ברור לנו שאתם לא צריכים! אבל שתדעו שיש את האופציה לעשות זאת עם תוכנות ומיכשור מתקדמים ביותר:-)  ובכבודגדול נעבור לתחנה השלישית : צילומי הפנים.

  8. בצילומי הפנים צוות הוידאו יצלם אתכם ויפעיל אתכם במבחר זוויות עם אביזרים משעשעים, פאות, כובעים, כלי נגינה (אתם הלקה!) וכד'. החוויה אגב מגבשת ומשעשעת ביותר ...

  9. התחנה הרביעית היא צילומי החוץ. נצא למס' אתרים שבמתחם האולפנים בניהם פארק, גן שעשועים, מתחם רולר בליידס, שדרות עצים בנוף תל אביבי טיפוסי ועוד אטרקציות (לפי אופי הקליפ)..

  10. לאחר כשעתיים-שלוש חוויתיות בלונה פארק הסרטים של אולפני שיר בעצמך (כמו שלקוחותינו אוהבים לכנות את המתחם שלנו), אתם תלכו הביתה עייפים אך מרוצים. אנחנו נמשיך לעבוד, נערוך את הקליפ באמצעים מתקדמים, נעיף את הקטעים הפחות טובים, נבליט את הקטעים היותר מוצלחים בצילומים, נשלב אפקטים, הילוך מהיר, הילוך איטי, נערוך לכם גם תקציר של קליפ פספוסים שיופיע בסוף הקליפ הרגיל שישמש כמזכרת משעשעת ומדליקה, ונגיש לכם את המוצר המוגמר בשני עותקי די וידי. זה יהיה משהו שלא ישכח גם בעוד 100 שנה!  

רוצה שיר עם קליפ לאירוע מרגש?

יש למלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין.שלח כעת!" ואנו נחזור אליך.


*
שם פרטי
*
משפחה
*
אימייל
*
טלפון
בלחיצה על 'אני מעוניין.' אתה מסכים לתקנון

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'קליפ ליום הולדת שתף עם החברים בטוויטר את 'קליפ ליום הולדת © 2016 כל הזכויות שמורות | אולפני שיר בעצמך, רח' השלושה 3 ת"א (ליד היכל מנורה) | טלפון: 054-582-8451 / 051-582-8451

 

הערה: הטקסט פונה לשני המינים(נקבה וזכר) במידה שווה אך לעיתים הוא מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.