, קליפ בת מצווה, קליפ בר מצווה, שיר בהפתעה, שיר במתנה, הקלטת שיר, אולפן הקלטות שיר בעצמך

      

    טל. 1599-516-516 | נייד: 052-86898681


 


חפש

כל השירותים של אולפני שיר בעצמך 

כאן תוכלו למצוא סקירה מהירה ונוחה על כל השירותים והמוצרים של שיר בעצמך, מגוון השירים והקליפים לכל סוגי האירועים. היכנסו ולחצו Like

מצגת לאירוע

מעוניינים הפקה של מצגת לאירוע בלתי נשכחת ? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון ! אנחנו בשיר לעצמך מציעים הפקת מצגות לכל סוגי האירועים במחירים ללא תחרות.
▪ ▪ ▪ ◄◄

אולפן הקלטות מחירים

אולפני שיר בעצמך הינם אולפני הקלטות הקיימים מאז 2003, והם האולפן הראשון בישראל שהוקם במטרה לתת מענה לקהל הרחב ולאו דווקא לזמרים מקצועיים.
▪ ▪ ▪ ◄◄

שיר לבר מצווה

אולפני שיר בעצמך מציעים הפקת שירו איכותי לבר מצווה במחירים הזולים בישראל וברמת האיכות הגבוהה ביותר.
▪ ▪ ▪ ◄◄

שיר בהפתעה

שיר בהפתעה הוא מוצר ייחודי אשר מופק בצורה אישית לכל לקוח אם יש לכם מישהו או מישהי שאתם רוצים להפתיע ולרגש בשיר המיוחד עבורו הגעתם בדיוק אל המקום הנכון !
▪ ▪ ▪ ◄◄

הקלטת שיר ליום הולדת

הקלטת שיר ליום הולדת הפכה להיות פופולארית במיוחד בשנים האחרונות ! יותר ויותר ילדים, בני נוער ואפילו מבוגרים עושים הקלטת שיר באולפן אשר נזכר לשנים רבות.
▪ ▪ ▪ ◄◄

יום הולדת 60

אמא או אבא חוגגים שישים? נמאס מהמתנות הבנאליות?זה הזמן להפתיע בשיר עם קליפ אישי בשילוב תמונות שלא ישכח לעולם! לפרטים לחצו כאן.
▪ ▪ ▪ ◄◄


רוצה אירוע מרגש?

מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין.שלח כעת!" ואנו נחזור אליך.

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'שירותים שתף עם החברים בטוויטר את 'שירותים © 2016 כל הזכויות שמורות | אולפני שיר בעצמך, רח' השלושה 3 ת"א (ליד היכל נוקיה) | טלפון: 1599-516-516

 

הערה: הטקסט פונה לשני המינים(נקבה וזכר) במידה שווה אך לעיתים הוא מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.