, קליפ בת מצווה, קליפ בר מצווה, שיר בהפתעה, שיר במתנה, הקלטת שיר, אולפן הקלטות שיר בעצמך

  טל. 051-582-8451 / 077-336-0448


 


חפש

טיפ מסʹ 6 הקלטת שיר עם קליפ לאירוע

רוצה אירוע מרגש?! 

מלא את הפרטים וקבל קופון הנחה של 770 שח! 

להפקת קליפ+שיר בהפתעה לכל אירוע

בעשור האחרון אנו עדים לתופעה הולכת וגדלה של הקלטת שירים לאירועים בכל ולימי הולדת בפרט.

הדבר נעשה בקרב כל שכבות האוכלוסיה, דתיים, חילוניים, אנשים מהמכז ומהפריפריה, צעירים ומבוגרים כאחד.

הקלטת שיר לאירוע מתאימה למעשה לכל סוגי האירועים, כאשר העיקריים שבניהם אילו אירועי בר-בת מצווה, חתונה, יום הולדת, יום נישואין, יום גירושין (טוב האמת שזה נדיר אך קרה לנו פעם שמישהו עשה מסיבת גירושין אחרי המון שנים שאישתו סירבה להתגרש והוא פשוט הקליט שיר עבור האירוע...)

הקטע הוא שמישהו שאינו זמר כלל וכלל (לעיתים אפילו זייפן מלידה) נכנס אל אולפן הקלטות, ועל ידי עבודה עם צוות מקצועי וטכנולוגייה מתקדמת הוא מוציא שיר על דיסק בקול שלו, שנשמע טוב ומרגש את חתן השמחה, מקבל המתנה.

לעיתים נהוג לשדרג את השיר עם צילום וידאו ואז לערוך ממנו קליפ.

 

 

הסטוריה

לפני כ 30 שנה, בשנות ה 80 המאוחרות, נפתחו אולפני כוכב נולד ברח' דיזינגוף בת"א והציעו הקלטת שיר על קלטת לכל מי שמעוניין. זו היתה למעשה הפעם הראשונה שאולפן הקלטות נפתח באופן מוצהר כדי לתת שירות לקהל הרחב ולא לאמנים וזמרים מקצועיים.

כ 20 שנה לאחר מכן, בשנת 2003 נפתחו אולפני שיר בעצמך בתל אביב, והם לקחו את העניין צעד אחד קדימה. הם הביאו לעולם את הרעיון של להקליט שיר לאירוע ולשלב עם הקלטת השיר גם הפקת קליפ בסגנון MTV, והכל למטרת הצגתו באירוע ויצירת התרגשות וכיף.

כיום יש עוד מס' אולפני הקלטות בתל אביב ומחוצה לה שמציעים הקלטת שיר במתנה, וגם סוגים שונים של שיר בהזמנה לאירוע (כאשר משנים את מילות השיר והופכים אותם לאישיות, בד"כ על בסיס של מנגינה מוכרת), והיקף ענף ההקלטות לאירועים הולך וגדל משנה לשנה. הדבר היגע לכך שבשנת 2009 התכנית "ארץ נהדרת" הפיקה מערכון על התופעה של הקלטת שיר לבת מצווה ("מערכון הבת מצווש"), כשבמהלך המערכון נראית כלת הבת מצווה (שני כהן) יוצאת מהצדפה ומבצעת שיר לבת מצווה שהוקלט מראש.

 

רובי ראובני,  

 Rubi@shir4u.org

 טל.1599-516-516 

 נייד. 052-8689868

 סדרת וידאו מתנה: הסודות של זמרים והכותבים המצליחים ביותר

 מכירים זמרים או כותבים מוכשרים שרוצים דחיפה קדימה? אודישנים למופע קולות חדשים בנמל תל אביב

 להורדת אלבום הבכורה שלי ללא תשלום יש ללחוץ כאן

 

 _______

  

נשמח לתגובות!

לרשום כאן תגובתך:

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'טיפ מסʹ 6 הקלטת שיר עם קליפ לאירוע שתף עם החברים בטוויטר את 'טיפ מסʹ 6 הקלטת שיר עם קליפ לאירוע © 2016 כל הזכויות שמורות | אולפני שיר בעצמך, רח' השלושה 3 ת"א (ליד היכל מנורה) | טלפון: 054-582-8451 / 051-582-8451

 

הערה: הטקסט פונה לשני המינים(נקבה וזכר) במידה שווה אך לעיתים הוא מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.